Beton Silim

Beton Silim Nedir?

Beton silim veya taşlama, Klindex ve Hyper Grinder marka silim makineleri gibi profesyonel makineleri elmas padler ile kullanarak pürüzlü ve işlem gerektiren beton yüzeylerde istenen sonucu elde etme işlemidir. Beton silim zeminin ve mekanın durumuna göre ıslak veya kuru olarak yapılabilir.

Beton Silim Neden Önemlidir?

Fayans ve parke döşenmesinden önce, altındaki beton pürüzlü olabilir ve hatta üzerinde boya veya epoksiler olabilir. Zeminin o haliyle döşeme yapmak zor olabilir. Taşlama gerçekleştiğinde ve pürüzsüz yüzey ortaya çıktığında, herhangi bir alternatif döşeme seçeneğinin kurulması kolaydır.

beton silim

Beton Silimin Avantajları

Betonun silimi ve taşlanması, betondaki tüm kusurları ve tutarsızlıkları gidererek pürüzsüz ve kullanışlı bir yüzey sağlar. Eski ve hasar görmüş beton yüzeyler eski ihtişamına kavuşturulabilir ve yıllarca kullanılabilir. Silim tamamlandıktan ve pürüzsüz yüzey bırakıldıktan sonra, her türlü döşeme seçeneği kolaylıkla kurulabilir.

beton silim

Boyayı, Epoksiyi ve Kiri Kolayca Çıkarır

Taşlama, beton üzerinde kalan boya, epoksiler, kir ve diğer kalıntıları giderir. Öğütücü, zeminin üst tabakasında pürüzsüz bir yüzey bırakır.

İstanbul Beton Silim Firmaları

Yardıma mı İhtiyacınız Var?

Adem Yavuz Mah. Barbaros Hayrettin Sk. No:7/A 34773 Ümraniye / İstanbul

İletişime Geç